VCBS.PL

20 lat Doswiadczenia

VCBS Sp.z o.o. jest producentem wysokiej jakości butelek, nakrętek i atomizerów do perfum. Powstała w 2020 roku w wyniku oddzielenia Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością od firmy Venus działającej na rynku opakowań do perfum i kosmetyków od 2002 roku.
Przez ponad 20 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie i kontakty na rynku, pozwalające zaspokoić najbardziej wymagających klientów.
Posiadamy stany magazynowe pozwalające na błyskawiczną realizację zleconych dostaw.
Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz usług naszym klientom. Dążymy do ciągłego rozwoju i ulepszania naszej oferty, aby zapewnić naszym klientom nieustanny dostęp do najlepszych produktów na rynku.

Butelki, Nasadki i Atomizery

Współpracujemy z jednym z najlepszych producentów szkła w Chinach, od 2004 roku jesteśmy głównym odbiorcą ich produkcji. Regularnie odwiedzamy fabrykę, co pozwala nam na specjalne podejście do naszych wymagań i kwestii produkcji.
Nasze butelki są wykonane z najwyższej jakości szkła borosilikatowego, mającego zastosowanie w produkcji kosmetyków i przemyśle farmaceutycznym.
Atomizery wytwarzane dla naszej firmy dzięki ścisłej współpracy z klientami, przez lata były ulepszane, co dało nam produkt plasujący się w czołówce jakościowej atomierów dostępnych na polskim rynku

Nasze Perfumy

Posiadamy również wytwórnię perfum, w której nasi eksperci tworzą własne marki perfum tzw. Private Labels dla producentów odzieży, perfumerii, dealerów samochodowych itp. Oferujemy duże moce produkcyjne, szybki termin realizacji oraz niskie ryzyko inwestycyjne dzięki elastycznej minimalnej wielkości zamówienia.
Dzięki zaangażowaniu zespołu projektowego, jesteśmy w stanie stworzyć w relatywnie krótkim czasie markę perfum uszytą na miarę dla najbardziej wymagającego klienta.
Posiadamy również w ofercie gotowe marki perfum do sprzedaży, tzw. ready to sell brands, są to projekty, które mają gotowe opakowania, butelki, zdobienia a nawet strony internetowe. Pomożemy Państwu w wyborze projektu oraz promocji marki, możemy te projekty zmodyfikować, zmieniając nazwę dopisując Państwa markę do istniejącej nazwy, oferujemy również pomoc w marketingu.

Świece

W 2023 uruchomiliśmy produkcję świec zapachowych, dzięki dostępowi do najwyższej jakości komponentów w relatywnie niskich cenach, możemy wytworzyć świece o bardzo wysokim stosunku jakości do ceny.
Wysoka jakość wytwarzanych produktów zagwarantuje sukces w sprzedaży Państwa marki.

Dyfuzory

Od niedawna rozszerzyliśmy swoją ofertę o dyfuzory zapachów.
Projekt opakowania oraz zdobienia wykonujemy za darmo dla stałych odbiorców